Про компанію

Наше підприємство надає послуги в галузі охорони праці. Свою діяльність воно розпочало ще у 1998 році та додало усіх зусиль для створення конкурентного середовища. В основі успішної діяльності підприємства — постійний розвиток.

Наш основний принцип, яким ми керуємо при формуванні виробничих потужностей — максимальне задоволення потреб ринку при незмінно високій якості продукції. Вся продукція підприємства виготовлена з високоякісних матеріалів кращих виробників України і Європи.

Розробка та виготовлення інформаційної продукції з охорони праці, оформлення кабінетів охорони праці — це є одним із основних напрямів діяльності підприємства.

Співробітники нашого підприємства — професіонали своєї справи. З кожним з них Ви можете зв’язатися в будь-який момент робочого часу, і вони дадуть відповідь на всі Ваші запитання в рамках своєї компетенції.

Ми гарантуємо якість продукції, мінімальні терміни і високий рівень сервісу на замовленнях будь-якої складності за доступними цінами. Довірившись нам, Ви отримаєте оптимальні рішення поставлених завдань.

Якість роботи підприємства підтверджується списком наших постійних клієнтів: Благодійний Фонд “Дніпропетровська єврейська громада”, ПЗО ОЦ “БАІТ ЛЕБАНІМ” для єврейських дітей та молоді із малозабезпечених сімей, Кондитерська фабрика “АВК”, Завод “ТехноНІКОЛЬ”, ТОВ “ФОЗЗІ-ФУД”, М’ясокомбінат “Ювілейний”, М’ясна фабрика “Фаворит Плюс”, “ДТЕК Дніпровські електромережі”, ТОВ “Ласунка”, Будівельний гіпермаркет “Нова лінія”, гіпермаркет “Епіцентр”, ПАТ “Дніпрометиз”, Металургійний комбінат “Азовсталь”, ПАТ “ЄВРАЗ-ДМЗ ім. Петровського” та інші.

Ми з великою шаною і увагою ставимося до кожного клієнта.

Наші клієнти довіряють нам!

Ми щиро вдячні Вам за довіру і плідну співпрацю протягом багатьох років.

Двері нашого підприємства завжди відкриті для Вас!